Milomar

Usługi cięcia i oklejania  płyt wiórowych

Cięcie aluminium

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu bez problemu możemy oferować usługę obróbki różnego rodzaju materiałów, w tym cięcie aluminium. Proces wykonywany jest z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możemy uzyskać dokładnie taki efekt, jaki jest w projekcie oraz jaki życzy sobie klient. Jednocześnie nie ma możliwości uszkodzenia materiału, zmiany jego parametrów technicznych, szarpania krawędzi czy marnowania surowca. Cały proces obróbki odbywa się zgodnie z najlepszymi standardami.

Frezowanie aluminium

Kompleksowe usługi, w tym frezowanie aluminium wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, niezwykłej precyzji, projektu oraz doświadczenia osób obsługujących urządzenia. To wszystko zapewnione jest w naszej firmie. Mamy odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy wykonać usługę zgodnie ze specyfikacją, dbając o stabilność wymiarową, dokładne odwzorowanie detali oraz o wysoką jakość obrabianej powierzchni. Zawsze trzymamy się dostarczonego nam projektu, to bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klientów.

Cięcie płyt meblowych

Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty obejmujące precyzyjne cięcie płyt meblowych. Nowoczesny park maszynowy oraz zakład produkcyjny o powierzchni przeszło 3 tys. m 2 pozwala nam na utrzymanie wysokiej wydajności, niezależnie od poziomu skomplikowania zamówienia. Zaawansowana okleiniarka Tornado+ wyposażona została w system powrotu TransCompact+, co nie tylko pozwoliło zoptymalizować cały proces obróbki, ale także pozytywnie wpłynęło na jakość samych elementów, znacząco ograniczając ilość uszkodzeń oraz niedoskonałości.

Oklejanie płyt wiórowych

Klienci życzą sobie, aby meble były różnorodne, estetyczne, świetnie się prezentowały. Temu służy oklejanie płyt wiórowych. To zadanie, które wymaga nie tylko zastosowania odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim wiedzy oraz doświadczenia. Nieumiejętna praca z narzędziami oraz materiałem na pewno nie da satysfakcjonującego efektu i sprawi, że materiał nie będzie akceptowalny przez klienta, a tym samym nie będzie można go przeznaczyć do dalszej pracy. Dzięki naszym usługom jest gwarancja, że wszystko będzie wykonane terminowo, dokładnie, trwale i estetycznie, a także z wykorzystaniem możliwie najlepszych materiałów.

CNC

W jaki sposób stworzyć niestandardowe elementy mebli? Dzięki CNC. To kompleksowa obróbka różnego rodzaju Elementów. Potencjał, jaki niesie za sobą ta technologia jest ogromny, co skutkuje niezwykle szerokim zakresem realizowanych projektów. Dzięki dysponowaniu doświadczoną kadrą, a także urządzeniami, jak obrabiarka materiałów CNC, jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać specjalistyczne usługi związane z wycinaniem, frezowaniem, wierceniem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz.